معرفی شرکت طلوع

از دیرباز استفاده از بولت های مکانیکی و شیمیایی برای مهار به بتن، جزئی جدایی ناپذیر از هر پروژه ساختمانی و صنعتی بوده است. اهمیت این محصول بعنوان یک عضو باربر و همچنین کاربرد گسترده و متنوع آن تا به امروز منجر به واردات نمونه های با کیفیت اروپایی از طریق نمایندگی های مربوطه و یا واردات از کشور چین به دلیل قیمت تمام شده پایین و بدون توجه به کیفیت حداقلی لازم، شده است. چالش های فوق زمانی اهمیت می یابند که وابستگی کامل به واردات این محصول در کنار وضع تحریم های مختلف علیه کشورمان ایران در سال های اخیر، این بازار را دستخوش نوسانات افسارگسیخته قیمتی و حتی تامین موجودی کرده است و در نتیجه پروژه های داخلی را مجبور به انتخاب بین یکی از دو گزینه پرداخت هزینه های بسیار بالا برای برندهای اروپایی یا تحمیل کیفیت پایین تولیدات کشور چین نموده است.
در چنین شرایطی شرکت تامین صنعت ساختمان طلوع همگام با تولیدکنندگان جهانی با اتکا بر تجربیات 40 ساله و اعتقاد به معجزه کیفیت همراه با قیمت تمام شده مناسب، گام در مسیر تولید انواع بولت مکانیکی در ایران همراه با فناوری روز دنیا بصورت صد در صد فورج سرد (پرس سرد) و با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک و با قابلیت رقابت کیفی با نمونه های خارجی، نهاده است. تامین مواد اولیه (wire rod) از معتبرترین شرکت های داخلی در کنار روش فورج سرد امکان تولید محصول در تیراژ بالا، یکنواختی تولید با تلرانس خطای بسیار پایین و بدون ناخالصی و استفاده از فولاد رده 8.8 طبق استاندارد BS EN ISO 898-1 را میسر ساخته است. لازم به ذکر است این رده از فولاد تا به امروز تنها در یک محصول جهانی در این حوزه مورد استفاده بوده است.
شرکت تامین صنعت ساختمان طلوع برای حصول اطمینان از کیفیت ساخت محصولات خود، آزمون های داخلی را بر اساس استانداردهای اروپایی از جمله ASTM E488، ASTM E415-17، ASTM F606M(2021)، ASTM E92(2017) و… در یکی از معتبرترین مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی کشور به انجام رسانیده که مدارک آن قابل ارائه می‌باشد.
در پایان امید است که تمامی تولیدکنندگان داخلی با توجه به اصل اساسی کیفیت و اهمیت بهای تمام شده از یک سوی و مصرف کنندگان نیز از سوی دیگر با اعتماد به کالای تولید داخل با کیفیت در یک بازار دارای تنوع و بدون انحصار بتوانند گامی بزرگ در اعتلای کشورمان ایران بردارند.